En av Norges største Visma.net forhandlere
Via kontrollert organisk vekst og strategiske oppkjøp, så har Columbi blitt kåret som Gaselle 3 år på rad. Vi meislet ut en strategi helt tilbake i 2011 og målet var å dreie all vår virksomhet mot skybaserte løsninger.
SMB markedet er klar for skyen!
Mikromarkedetvar tidlig ute med å adoptere skyløsninger og dette markedet går nå mot en metning. SBM markedet har hengt litt etter, men har tatt av siste 2 årene.
SMB segmentet vil, slik vi ser det, fortsette å vokse. Langt flere av de større kundene kontakter oss nå, fordi de har et ønske om å ta reisen til skyen, samt løse utfordringer tilknyttet til reisen.
Lanseringen av Visma Business NXT ("Visma Business i skyen") gjør at vi er og kommer til å bli relevante for mange SMB-kunder i Norge i flere 10-årer fremover.
I Visma.net sitt innarbeidede flaggskip i skyen; Visma.net Payroll, befinner vi oss i toppskiktet i Norge. Vi har gjennomført mange gode leveranser til fornøyde store og små lønnskunder. Den spreke 115 åringen Lerum AS i Vestland fylke, er et godt eksempel på en fornøyd Payroll kunde.
Vi har og oppdaget at vi er attraktive for kommende konsulent-stjerner innenfor ERP, HR og Lønn. For de som ser for seg en fremtid innen vår bransje, så tilbyr vi en utfordrende og trivelig arbeidsplass.
Columbi sin Gaselleresept er enkel:
Hyggelige kunder, dyktige ansatte og profesjonelle leverandører.
Annet Aktuelt

40.000 lønnslipper i Payroll!
Vi har rundet 40.000 ansatte som mottar lønnslipp fra et skybasert lønnssystem vi har levert - Visma.net Payroll!

Visma lønn legges ned, lenge leve Visma.net Payroll
Visma Software AS legger ned Visma Lønn 31.12.2024

Far og datter på samme lønnsteam!
I Columbi rekrutterer vi nå innad i familien og vi ønsker Pernille Mjølnerød velkommen som HR Rådgiver!