Kurs og opplæring

Skreddersydd kursinnhold

Vi tilbyr opplæring og flere forskjellige kurs etter skreddersydd ønske fra bedriften din. Vi har erfarne kursholdere som sikrer at kursene og medfølgende dokumentasjon holder topp kvalitet.

Opplæring

Vi tilbyr opplæring i grupper eller en-til-en-opplæring på de programmer vi leverer fra Visma. Enten du er regnskaps- eller lønnsbruker, så kan du få en god og detaljert opplæring i de arbeidsoppgaver du har på din arbeidsplass. Ta kontakt med oss for et tilbud på skreddersydd opplæring.

Økt kompetanse - økt lønnsomhet

Vi lager gode, relevante og effektive kurs i samarbeid med Kursweben, slik at du enkelt kan utvide og oppdatere din kompetanse. Vi leverer både tradisjonelle forelesningskurs, webinarer og innspilte nettkurs. Du kan ta etterutdanning når det passer deg med nettkurs, eller bli med på et av våre forelesningskurs. Med kurs fra Kursweben holder du deg faglig oppdatert og sikrer at arbeidet ditt utføres effektivt og korrekt. Økt kompetanse er en lønnsom investering for bedriften.

Mer om våre kurs finner du på www.kursweben.no.

Kurs i regi av Visma finner du på https://www.visma.no/kurs/.

Har du spørsmål om våre tjenester?

Ta kontakt med en av våre dyktige rådgivere eller fyll ut skjemaet så tar vi kontakt med deg.

Jens Erik Mjølnerød

Jens Erik Mjølnerød

Director of People and Culture

91 78 59 11
jem@columbi.no